Vajzat VIP nuk po heqin dot dorë nga ky aksesorë!

Kur duam t’i japim prekjen e fundit një veshjeje të caktuar ne shpesh shtojnë aksesorë si vathët apo çanta por në fakt së fundmi rripi i pantallonave është kthyer në një pjesë shumë të rëndësishme të veshjes.

E le të ndalojmë pak këtu! Nëse ka një rrip që ja kemi parë absolutisht gjithë blogereve, modeleve apo vajzave VIP ai ëhstë rripi i famshëm GG i Guçit, nga i cili shumë emra të njohur të Holluëood-it nuk po heqin dot dorë. Parakalimi i këtij aksesori Guçi i sigurtë që do të jetë i gjatë në rrugët e botës dhe në veshjet e blohereve më në zë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article