Ja cfarë tha Eduarti për Arbanën në puntatën e fundit të emisionit ( dhe si u përgjigj ajo)!

Arbana Osmani cuditi përpara disa ditësh me statusin e largimit, që në fakt, nënkuptonte pushimin dhe mbylljen e e sezonit të dytë të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.  Në puntatën e fundit të tij, regjizori Eduart Grishaj, I përfolur për një lidhje me moderatoren, pati një koment për të. Sonte ulim siparin e këtij sezoni, do rikthehemi edhe më të fortë. Arbana ti je emisioni dhe suksesi. Faleminderit të gjithëve”,- ka shkruar ai në rrjetet sociale në krah të fotos me Arbanën.

Epo, duhet ta themi, është goxha dedikim! Ndaj dhe mori këtë përgjigje nga ajo vetë: “ Sa me fat jam që të kam“, komentoi moderatorja!!!

Previous ArticleNext Article