SFILATA E GERALDINA SPOSA! Ja çfarë veshën të ftuarit VIP në eventin e këtij viti

Sfilata e “Geraldina Sposa” bëri bashkë edhe këtë vit shumë personazhe të njohur të jetës publike, artit e showbizit shqiptarë. Mbi 1000 të ftuar u panë të pranishëm në ambientet e jashtme të Hotel Rogner në kryqytetet, ndërsa në pasarelë parakaluan vajza të njohura të ekranit si Adrola Dushi, Venera Lumani, Jona Spahiu, Dojna Mema, Viola Spiro, VIlma Masha, etj.

Ja disa prej të ftuave VIP të pranishëm në eventin e mbrëmshëm të Geraldina Sposa-s

Foto: Fani Aliko


Armand Peza, Marçela Lati


Julka Gramo

Fatmir dhe Fabiola Hysenbelliu

Sonila Caushi, Ersi Ngjela

Ersi Ngjela

Renisa Shabani

Stela Sallaku

Irena Kita

Kamela Islami, Gerta Heta, Orgesa Zaimi, Ermal Peci

Eni Cobani, Alda Bida

Era Xhabafti

Linda Poda

Eva Murati

Valbona dhe Kastriot Caushi

Viol Xhafaj, Xhani Shqerra, Rosela Gjylbegu

Matilda Mecini, Xhani Shqerra

Zefina Hasani, Kejda Ajazi

Soni Malaj

Eni Shehu

Aurela Gace, Manjola Nallbani

Lili Ismajli, Valbona Selimllari

Elia Zaharia, Gigliola Haveriku

Fjodora Fjora

Olta Boka

Niko Komani

Aulona Musta
Angelina Kotorri

Irma Libohova

Bieta Sulo

Greis Petrovic, Afroviti Goge

Dasara Karaiskaj

Armina Mevlani

Esmeralda Metka, Eliona Pitarka

Jonida Shehu

Inis Gjoni

Xhoi Jaka

Ervin Kurti

 

Previous ArticleNext Article