Martohet Gaz Paja, foto nga ceremonia!!

Aktori I njohur I humorit I ka dhënë fund beqarisë, duket lidhur kurorë me irën, bjonden simpatike që në mediat rozë e kanë mbiquajtur “ E bukura  e dheut“!!!  Ceremonia u zhvillua në një vend gjithmonë e me të preferuarat nga ciftet e njohur, tarraca e bashkisë së Tiranës. Ciftin e celebroi vetë kryetari I bashkise, Erjon Veliaj.

Banketi do të shtrohet në mbrëmje me të afërmit dhe miqtë, ndërsa ne do të presim me padurim fotot e festës së madhe të Gazit!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article