DIOR! 1 cantë, 4 VIP-a, cila e ka veshur më bukur?

Nuk është e habitshme që gustot të ‘përplasen’ mes vajzash të njohura. Për më tepër kur ato janë blogere, stiliste apo adhuruese të tendencave më të fundit siç janë: stilistja Enada At’Nikolla, fashionistja Lori Hoxha, moderatorja Alketa Vejsiu e Sara Hoxha.

Katër emrat e njohur të showbiz-it shqiptar ndajnë të njëjtin pëlqim për cantën e famshme Dior, që është hedhur në treg muajt e fundit. E duket se “Dior Book Tote” është shoqëruesja e preferuar në udhëtimet jashtë vendit e 4 personazheve VIP që adhurojnë modelin e çantës në fjalë. Alketa dhe Lori kanë zgjedhur modelin klasik dhe më të pare me printin e logos sw markës, “Dior Oblique”.

 

View this post on Instagram

 

#sirmione #sirmionecastle #gioello #italia Cili eshte sipas atyre qe e kane vizituar vendi me i bukur ne Itali?

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

 

View this post on Instagram

 

life in plastic, it’s fantastic ?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Sara Hoxha ka zgjedhur po të njëjtin model me logon e Dior por versionin ngjyrë portokalli, ndërsa stilistja Enada At’nikolla ka modelin e veçantë “Dior Book Tote Toile de Jouy”, me printet ngjyrë bezhë e vishnje.

 

View this post on Instagram

 

baby boy

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Enada At’Nikolla Atelie (@enadaatnikolla) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article