Çfarë ke humbur Bradley! Irina Shayk mahnitëse me bikini

Irina Shayk po i lë pas problemet e zemrës dhe ndarjen nga partneri Bradley Cooper.

Disa ditë pasi u bë publik lajmi se dyshja e njohur, prindër të një vajze 2-vjeçare Lea De Seine, i dha fund lidhjes 4 vjeçare, Irina ka publikuar një foto të shkëputur nga udhëtimet e saj të punës në Isandë.

Në një foto seksi me bikini të zeza, supermodelja ka treguar asetet teksa qëndron përpara një ujëvare, me shpatulla kthyer nga kamera.

Previous ArticleNext Article