Këngëtarja e famshmë fotografohet pa makiazh e flokë të pakrehur: “ Po blija bileta lotarie“!!

Paparacët mund t`I kenë dashur në fillimet e karrierës së tyre, por kur bëhen të famshëm, yjet bezdisen nga shkrepjet vend e pa vend. E njëjta gjë ka ndodhur me Bebe Rexhën e fotografuar pa mendje ndërsa kishte dalë duket për pazar.

Këngëtarja e famshme shqiptare e thotë dhe vetë që disa momente si ky e bezdisin shumë, megjithatë sërish e ka postuar foton në profilin e saj në Instagram. “I urrej këto fotografitë e paparacëve, por e dini çfarë, po e postoj këtë sepse është e vërteta. Isha duke bërë blerjë për gjellë pikante me mish e po blija dhe bileta lotarie. Kështu, fitova 25 dollarë”, ka qenë mesazhi ironik I Bebes.

Këngëtarja e famshem me origjinë shqiptare përpara pak kohësh postoi një foto të sajën në plazh, e cila sic tha, nuk kishte as filtra e nuk ishte punuar me photoshop, pikërisht sepse Bebe donte të tregonte si duket trupi I një gruaje të vërtetë pa ndihmën e retushimeve.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article