Arbana dhe Joni meritojnë vetëm komplimenta pas kësaj fotoje nënë e bir!

Arbana Osmani dhe i biri Jon kanë memorizuar një tjetër moment të ëmbël së bashku. Prezantuesja dhe autorja e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” ka publikuar një foto me djalin e saj të vogël, Jon një moment shumë të bukur bashkë duke u parë sy më sy.

“Zemra ime dhe keku ynë”, shkruan Arbana krahas fotos që meriton vetëm komplimente dhe fjalë të bukura.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article