Nevina Shtylla e lidhur me sportistin shqiptar! Zbulohen ngacmimet e çiftit simpatik

Nevina Shtylla vetëm pak kohë më parë u përfol se ishte në një lidhje dashurie me futbollistin e njohur shqiptar Eros Grezda.

Por, prezantuesja brune është e vendosur ta mbajë jetën private për vete dhe në intervistat kur është pyetur për çështjet e zemrës është mjaftuar vetëm duke pranuar që është në një lidhje.

Por thashethemet janë ndezur sërish ditëve të fundit pas komenteve ngacmuese që dyshja ka shkëmbyer në Instagram. Nën një foto të prezantueses në det dhe futbollisti simpatik e ka komplimentuarme emoji-n e një sirene deti. Nevina nga ana tjetër i është përgjigjur po me emoji, komunikim ky që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të dyshes.

Eros Grezda, i lindur më 15 prill 1995 në Gjakovë, është 1.80 m i gjatë është futbollist profesionist shqiptar që luan me ekipet e huaja.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article