Manushi i përmendi atë qe përflitet si i dashuri i saj, Nevina Shtylla i mbyll gojën!!!

Edi Manushi është mjaft i hapur në mënyrën sesi diskuton edhe përpara kamerave, e pjesë e kesaj mënyre të tij të të sjellurit, është dhe thumbimi I kolegeve që ka në krah. Nevina Shtylla këtë e provoi vetë tek “ Procesi Sportiv“, kur ndërsa flitej për ndeshjet, Manushi iu kthye: “ Po me Grezdën, c`bëhet?“. Përflitet se moderatorja bukuroshe është në një lidhje më futbollistin simpatik të kombëtares shqiptare, Eros Grezda.

Dhe reagimi I saj ishte epik: Nevina u ngrit në këmbë dhe vuri dorën mbi gojën e prezantuesit, që të mos e lejonte të fliste!

Dyshja nuk ka pranuar asgjë publikisht, por fjalët vazhdojnë prej muajsh, dhe në fakt, duket sikur publikut I pëlqen shumë ky bashkim, sepse janë një cift mjaft simpatik!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article