Celine Dion del në Paris praktikisht me mbathje, por është modë!

Nga ikonë e muzikës, Celine Dion po kërkon të kthehet dhe në ikonë të modës! Diva e popit ka nisur të mbushë titujt e faqeve rozë me veshjet e saj, dhe në plot raste, ajo rrezaton elegancë.

Megjithatë, këtë radhë, duket guxoi pak si shumë: 51-vjeçarja u shfaq në rruget e Parisit e veshur vetëm me një body në ngjyrë të bardhë, të verdhe  e të kuqe dhe një xhaketë me të njëjtat ngjyra sipër. Komentet në rrjet shpërthyen, dhe nuk kishte sesi ndodhte ndryshe: Celine dukej sikur harruar të vishte pjesën e poshtme të kombinimit!

Këtë lloj “look“-u e mbante në sfilatat e pranverës 2019 modelja Gigi Hadid, por tjetër gjë pasarela,  e tjetër rruga!!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article