Alketa dhe Ledri sapo shpallën sfidën e re të kësaj vere!

 

Të gjithë jemi dëshmitarë të ‘ferrit’ të temperaturave të larta që kanë pushtuar vendin tonë javët e fundit, ndaj gjithccka që do të donim është FRESK.

Po a ka mënyrë më të mirë për t’u freksuar se një kredhje në pishinë, det, lum, a cfarëdo vendi tjetër që ka ujë brenda.

Të gjithë e mbajmë mend sfidën e famshme ‘Ice Bucket Challenge’ kur të njohur e të panjohur, shqiptarë e të huaj, rrëmbenin enë të mbushur me akull dhe ja hidhnin vetes në trup.

Meqë ajo sfidë tashmë u harrua, duket se një sfidë e re po merr udhë këto ditë të nxehta korriku, dhe autorët kësaj here janë Alketa Vejsiu dhe Ledri Vula.

Nuk ka rëndësi ku jeni, me kë jeni apo si jeni veshur, nëse doni të bëheni pjesë e kësaj sfidë, thjesht hidhuni në pishinë, det a kudo ku ka ujë, por me gjithë rroba pa hequr asnjë veshje a aksesor nga trurpi.

Ja njësoj si Alketa

 

View this post on Instagram

 

Never take life too seriously!??

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

E po ashtu edhe Ledri

 

View this post on Instagram

 

MEM // SUNDAY, 14:00 ☀️

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Të shohim cilët do të jenë VIP-at e tjerë që do t’i bashkohen kësaj sfide!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article