Festë në familjen e Rita Orës, i vogli i shtëpisë sapo u diplomua

Në familjen e Rita Orës sot është ditë feste dhe jo nga ato të thjeshtat. Vëllai i artistes shqiptare, më i vogli i shtëpisë sapo është diplomuar dhe askush nuk mund të përmbajë dozat e lumturisë dhe krenarisë në këtë ditë.

 

View this post on Instagram

 

@thereal_donora CONGRATULATIONS ?

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

Të pranishme në ceremoninë e diplomimit të Don-it ka qenë padyshim e ëma Vera dhe motra Elena, të cilat kanë publikuar në rrjetet sociale edhe fotografi nga ceremonia.

“Urime për diplomimin Don Ora, Shumë krenare për ty”, shkruan Elena, ndërsa Rita duket se edhe pse me një axhendë të ngjeshur nuk ka nguruar të jetë e pranishme në një ditë kaq të rëndësishme për vëllain e saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article