Dashuria vjen nga stomaku: Arbana gatuan për Eduartin!

Ndonëse ata kanë preferuar të mos japin asnjë deklaratë rreth faktit se janë të lidhur, e vërteta është se Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj prej muajsh po shijojnë një romancë me njëri tjetrin.


Mbrëmjen e kaluar, teksa moti jasht kishte rezervuar shi pa pushim, të dashuruarit vendosën të qëndronin në shtëpi, më saktë në shtëpinë e moderatores.


Duke njohur pasionin e Arbanës për gatimin, me siguri shefja e kuzhinës që ka përgatitur darkën e së shtunës mbrëma ka qenë ajo.
Rezultatin e postoi Eduarti në story-n e tij me mbishkrimin:


“Sushit më të mira që kam provuar ndonjëherë”!


Pra, dashuria vjen nga stomaku e fatlumi në kë rast le ta themi që është Eduarti.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article