Albana Osmani e kremton ditëlindjen me një foto “hot“: nuk e besuam sa vjec mbushi!!!

Ditëlindjen e saj, Albana Osmani e njoftoi me një fotot të nxehtë: moderatorja duket super seksi në pozën me bikini, ku shihet trupi I palestruar dhe format perfekte. Por kishte dhe një arsye, sic shpjegoi në postimin e vet, përse zgjodhi një foto të tillë për të shënuar ditën e saj të lindjes.

“ Kam lindur në ditën më të nxehtë të vitit, 17 korrik. S’kam ç’bëj. Vajza e ditëlindjes’`, ka shkruar ajo. E lindur 17 korrikun e vitit 1980, Albana mbush sot plot 39 vjec. E vështirë të besohet që moderatorja joshëse po I afrohet të 40-tave, sepse në  fakt, nuk e tregon fare!

Albana konfirmoi së fundi largimin nga Top Channel, ndërsa ka lënë të kuptohet se do të ketë surpriza të reja në lidhje me programin që do të prezantojë, por kjo do të ndodhë në një tjetër televizion.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article