Oni Pustina tregon të bijën; portreti i rrallë familjar!

Modeli I njohur shqiptar, tejet I vlerësuar për pamjen e tij, është kthyer së fundi edhe në një figurë mjaft të dashur të ekranit, si pjesë e programit “Dua të të bëj të lumtur“. I martuar me balerinën Linda Poda, me të cilën ka dhe një vajzë, ai mbetet përgjithësisht tejet I rezervuar në lidhje me jetën private, dhe fotot familjare I ka të rralla.

Megjithatë, së fundi ka publikuar një video nga festa e ditëlindjes së të bijës, ku shihet ndersa puth vajzen dhe e shoqja e merr në krahë, teksa presin fikjen e qirinjve.

Cifti u njoh gjatë “Dancing with the stars“, dhe janë mjaft të tërhequr, duke preferuar një jetë të qetë.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article