Shtatzënë për herë të dytë; kjo foto e Tunës ngre dyshime!!!

Artistja Tuna Sejdi mund të jetë shtatzënë për herë të dytë! Aludimet kanë nisur pas fotos më të fundit të yllit të “Fortuna” shkrepur para performancës së saj në një club në Gjakovë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

E veshur me një body të kuq dantellë, me pelerinë tyli sipër, fotoja shfaq barkun disi të rrumbullakosur çka ka bërë që fansat të aludojnë për një tjetër fëmijë në jetën e artistes, 2 vjet pasi solli në jetë djalin Tian.

Tuna është e martuar me muzikantin Patris Berisha, dhe që pas lançimit të albumit të saj “Fortuna” është rikthyer sërish në skenën e koncerteve me një axhendë të ngjeshur verore.

Previous ArticleNext Article