“Gjithë nur”, Miriam Cani shkëlqen e tëra në muajin e 5-të të shtatzënisë

Një ndër fytyrat më të ëmbla të artit shqiptar, Miriam Cani është zbukuruar edhe më shumë në këto muaj të shtatzënisë së dytë.

Kur kanë kaluar vetëm pak javë që nga momenti kur Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bënë publik lajmin e pritjes së ëmbël, vjen një foto e publikuar nga nëna në pritje në Instagram, ku duket me të vërtetë kaq e bukur.

Sigurisht të menjëhershme kanë qenë komplimentet dhe pëlqime kundrejt yllit të “Dhurata” që, siç shihet i ka rënë nuri i bukur i shtatzënisë. Miriami aktualisht është në muajin e pestë dhe pritet që 4 vite pas lindjes së vajzës Ameli, familja të mirëpres një tjetër beb, gjinia e të cilit nuk dihet ende.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article