Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, vajza e Jozefina Topallit kapet mat me të dashurin e ri

Vajza e Jozefina Topallit, Megi i dha fund romancës me këngëtarin Luiz Ejlli në vitin 2017, pas disa vitesh bashkë.

E duket se ky kapitull i përket të shkuarës sepse, brunia është fotografuar ditën e sotme në rrugët e Tiranës në krah të të dashurit të saj të ri.

Në fotot e siguruara nga IconStyle, vajza e ish-kryetares së Kuvendit shihet në krah të partnerit të saj brun teksa ecën në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet dhe siç shkruan portali në fjalë, çifti prej 1 viti ka nisur bashkëjetësën në Tiranë.

Jo vetëm kaq, por lidhja e dy të rinjve është konsoliduar pasi çifti është parë duke konsumuar një kafe edhe me Jozefina Topallin, pranë shtëpisë së kësaj të fundit në ish-Bllok.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article