Një bishë si Manjola Nallbani!!! Artistja zileps gjithë 20-vjeçaret me këtë foto nga plazhi

Manjola Nallbani nuk i njeh vitet e duket se ora e jetës nuk i peshon aspak artistes shqiptare. Një ndër femrat e kuruara të artit shqiptar, Nallbani sapo ka festuar ditëlindjen e saj e vazhdon të jetë si vera e vjetër dhe më e mirë!

Fotoja më e fundit e yllit të muzikës ‘i ka vënë flakën’ Instagramit duke zilepsur edhe 20-vjeçaret e vajzat e reja. Manjola e veshur me një palë trupore të zeza, pozon në plazh e shfaq linjat e saj në formën më të mirë.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

E mes dhjetra komplimentesh të merituara të kolegeve e ndjekëseve në llogarinë personale, nuk mund të mungojë as një kompliment nga ne për format e nënës së dy vajzave tashmë të rritura, që duket një bishë e vërtetë në plazh.

Previous ArticleNext Article