Eni Koçi jo më bjonde, transformim total me ngjyrën e re të flokëve

Eni Koçi ka vendosur të heqë dorë për disa kohë nga flokët e saj të verdhë.

Artistja e re ka preferuar të ndryshojë look dhe të kthehet 3 vite pas në kohë te një ngjyrë që mesa duket vazhdon të jetë e preferuara e saj.

Eni i ka lyer flokët e gjatë në ngjyrë të kuqe të ndezur, siç i ka pasur edhe në 2016-ën.

Nuk dihet nëse ndryshimi i look-ut të këngëtares është për shkak të ndonjë klipi e këngë të re, por duhet thënë se i shkojnë vërtet shumë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article