U FSHI TANI/ Ledina Çelo bën gafën te fotot seksi, ndjekësit ia vënë menjëherë në dukje

Ledina Çelo ka vendosur ‘t’i kënaqë’ syrin ndjekësve të saj në Insatgram, duke publikuar disa imazhe të reja me rroba banjo në Jug të Shqipërisë. Pasi ekspozoi të pasmet 2 ditë më parë,

 

View this post on Instagram

 

Good morning ? ?#summer2019 #myalbania

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

kësaj here në ballkonin e hotelit ku po qëndron, pranë vajzës së vogël, Ledina pozon për aparatin duke shfaqur linjat dhe aftësitë prej një modeleje të vërtetë.

 

View this post on Instagram

 

Such a great time in my beautiful country ?! #summer2019 #vacation #urlaub #beach #albania ??

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Por pasi ka postuar 4 fotot në fjalë me bikini të bardha, me gjasa nga shpejtësia, Çelo ka bërë një gafë në përshkrimin e fotos duke bërë që menjëherë t’i vihet në dukje nga ndjekësit e saj.

Në vend që të shkruante fjalë “beach” (plazh) ajo ka shkruar “Bitch” (fjalë me konotacion negativ në gjuhën shqipe) dhe menjëherë është hasur me komente pas gafës, të cilën e rregulloi shpejt, por që nuk i shpëtoi syrit të mprehtë të atyre që e panë të parët postimin.

Previous ArticleNext Article