Bashkëshortja në pritje të ëmbël, Gaz Paja së shpejti baba për herë të parë

Aktori i njohur Gaz Paja do të bëhet baba për herë të parë. Mësohet se bashkëshortja e tij Ira Seferi është në një pritje të ëmbël.

Dyshja që kurorëzoi në martesë historinë e tyre të dashurisë në 1 qershor të këtij viti, pritet të bëhen prindër së shpejti.

Nuk dihet se sa muajshe është bukuroshja që i vodhi zemrën aktorit të “Portokalli”, por sipas burimeve në jetën e çiftit do të vijë një bekimqë do të shtojë familjen e tyre.

Momentalisht Ira dhe Gazi janë duke shijuar ditët e pushimit në Jug të vendit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article