VIP-at të cilët ngjajnë shumë ndryshe me flokët e tyre natyralë!

Vipat tentojnë të ndryshojnë aparencën e tyre në mënyrë që të përshtaten në rolet e tyre nëpër filma dhe kjo në njëfarë mënyre e fsheh pamjen e tyre natyrale prandaj është e pamundur për të imagjinuar se si ata ngjajnë në të vërtetë. Pamja natyrale e vipave me flokët e tyre natyralë do t’ju habisë vërtetë. Më poshtë ju paraqesim disa prej tyre me flokët e tyre natyralë.

Emma Stone

Flokët e kuq janë shumë të bukur por jot ë gjithë mund ta realizojnë- sidomos njerëzit të cilët nuk janë natyralisht flokë kuq. Një përjashtim nga ky rregull e bën aktorja e LA LA LAND Emma Stone. Në fakt ajo nuk është një flokë kuqe natyrale por një bjonde.

Gabrielle Union

Pavarësisht faktit se Gabrielle Union I ka mbajtur flokët gjithnjë të drejta në daljet e saj në public, flokët e saj janë në fakt kaçurrela.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston është një brune natyrale në të vërtetë por pas rolit në serialin ‘Friends’ ajo I mban tashmë bjonde.

Kate Hudson

Flokët natyrale të Hudson janë në fakt të zinj dhe jo bjondë.

Keke Palmer

Kur Keke Palmer hyri në industrinë e argëtimit ndryshuan edhe flokët e saj të cilët nga kaçurrela natyrale u kthyen në të drejtë.

Mandy Moore

Edhe pse flokët e saj prej një decade tashmë janë gështenjë flokët e saj natyralë janë bjondë

Meghan Markle 

Pavarësisht se publiku është mësuar ta shohë Dukeshën e Sussex me flokë të gjatë me onde të mëdha flokët e saj natyralë janë kaçurrela të vogla.

Nicole Kidman

Kur Nicole KIdaman u shfaq për herë të parë në public flokët e saj kaçurrela portokalli ishin ato që e rrëmbyen të tërë vëmendjen. Ndërsa aktorja vazhdoi të rritej në karrierrë flokët e saj kaçurrela u “zhdukën” dhe u bënë bjonde e të drejta.

Olivia Wilde

Olivia Wilde është një bjonde natyrale dhe flokët e saj tashmë janë të zinj qëkur ajo I ndryshoi për shkak të një roli dhe që atëherë nuk I ka lënë më bjondë.

Taraji P. Henson

Flokët e saj natyralë janë kaçurrela pavarësisht faktit se ajo I mabn të drejta dhe vendos peruke të ndryshme.

Zendaya

Për vite me rradhë Zendaya I ka mbajtur flokët e shtrira në imazhin e saj public por flokët e saj natyralë janë kaçurela dhe shumë të bukur.

Amy Adams

Është paksa e vështrirë që të mund të realizosh flokë të kuqe dhe të duken si natyrale por Amy Adams e ka arritur këtë. Në fakt flokët e saj natyralë janë bjondë pavarësisht se ajo njihet si një nga flokëkuqet më të kërkuara të Hollivudit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article