Një kukull barbie; njihuni me të fejuarën YLL të balerinit të Top Channel!

Një urim ditëlindje shkruar përbri një foto të balerinit të Top Channel, Ladian Agalliaj me një bionde bukuroshe na tërhoqi vëmendjen për të mësuar më shumë rreth Ditjonës me floket e verdhë dhe sytë e shkruar.


Ditjona duket se është e dashura prej disa vitesh e balerinit simpatik të Top-it, dhe dyshja postojnë shpesh foto në llogaritë e tyre në instagram, duke mos i kursyer dedikimet e ëmbla për njëri tjetrin.


Partnerja e Ledianit qenka me të vërtetë një vajzë shumë e bukur, e cila ngjan si “kukulla barbie” e mishëruar në emrin Ditjona.


Nuk e dimë nëse çifti ka plane për të marrë hapin e madh, por nga fotot e postuara ata duken tejet të dashuruar e me siguri (dhe e urojmë) që dashuria e tyre të finalizohet edhe me dasmë.

Previous ArticleNext Article