Kur veshja të lë në baltë; incidentet më të bujshme të VIP-ave ndër vite!

Ndonjëherë era nuk është ‘mikja’ jote!

Pavarësisht se ata kanë një dyzinë stilistësh, që qëndrojnë pas imazhit të tyre, ndonjëherë mjafton një erë pak më e fortë që të personazhi i njohur të bëjë zhurmë, shumë zhurmë (dhe jo për veshjen YLL), më shumë nga ç’mund ta kishte menduar, për shkak të incidenteve që shpesh u ndodhin me veshjet.

Nga parakalimet në tapetin e kuq, e deri edhe tek daljet e thjeshta në rrugë, ju sjellim incidentet më të bujshme të VIP-ave me veshjet e tyre, të cilët pa dashur kanë dhënë një shfaqje të sikletshme.

Janelle Monet, 2010

Micaela Schaefer, 2012

Rihanna, 2018

Sarah Jessica Parker, 2002

Nicki Minaj, 2011

Emma Watson, 2009

Xenia Tchoumitcheva, 2016

Dayane Mello, 2016

Anne Hathaway, 2003

Chrissy Teigen, 2016

Bella Hadid, 2017

Petra Nemcova, 2018

 

Previous ArticleNext Article