E mbani mend Lorenzo Lamas? Si duket sot djaloshi që theu shumë zemra në vitet 90`!!

Në vitet 90`, Lorenzo Lamas idhulli I thuajse të gjitha telespektatoreve, me flokët e gjatë rebelë, sytë depërtues dhe pasionin për motocikletat.

Sot është 61 vjec, dhe ndonëse pamjen e ka ndryshuar rrënjësisht, ende ka sukses me gratë. Së fundi, aktori që u bë I famshëm me rolin në serialin “Renegade“ u nda nga bashkëshortja numër 5, Shawna Craig.

Lamas ka qenë gjithmonë I fiksuar pas motorëve Harley Davidson. Kur nisi divorcin me gruan e pestë, postoi  foton e një motocikletë të cilën porsa e kishte shitur, duke e krahasuar me një marrëdhënie sentimentale.

“Motocikletat Harley janë si lidhjet e dashurisë. Ndonjëherë është koha të thuash lamtumirë, dhe të kujtosh momentet e bukura  e vendet në të cilat keni udhëtuar së bashku“.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article