Aksident me makinë; aktori i njohur merr plagë të rënda

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur orëve të fundit në Malibu. Aktori dhe komediani Kevin Hart ka marrë plagë të rënda nga përplasja që ka pësuar makina e tij.

Mediat e huaja raportojnë se 40-vjeçari Hart ka qenë duke udhëtuar me dy persona të tjerë, ndërsa drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke shkaktuar aksidentin fatal. Deri më tani nuk dihet ende gjendja shëndetësore e 40-vjeccarit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article