Renato Mekolli, pushime romantike në Mykonos, por me kë?

Shefi I rreptë I kuzhinës është duke shijuar pushimet përpara se t`I hyjë punës për sezonin e ri të “Hell`s Kitchen“, për të cilin ka premtuar surpriza të mëdha. Por ndoshta surprizat nisin nga vetë jeta e tij private, të paktën këtë tregojnë fotot e postuara prej tij në ishullin e bukur grek të Mykonos. Renator tregoi se ka dikë në krah në këto ditë relaksi që po kalon në vendin fqinj. Prova ishte fotoja e postuar prej tij, ku shihen dy gota shampanje që trokiten në sfondin e një pishine në një ambjent piktoresk.

Epo, kishte nevojë të thoshte më shumë se kaq? Renato thjesht me sa duket nuk është ende gati ta zbulojë identitetin e vajzës që e shoqëron, dhe që ta mësojmë, neve do të na duhet të presim!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article