Jo e panjohur; ja velina e re e emisionit “Stop”!

Programi investigativ “Stop” çeli siparin e këtij sezoni, mbrëmjen e së hënës!

Njëjtë si sezonin e kaluar, moderatorët Saimir Kodra, dhe Gentian Zenelaj do të sjellin problematikat dhe denoncimet e qytetarëve, përgjatë gjithë vitit!

Velinat janë një element i rëndësishëm në natyrën e këtij programi, të cilat me sensualitetin e kërcimet e tyre e zbusin paska situatën e tensionuar që krijohet shpesh në studio!


Sa i përket bukurosheve që do të shoqërojnë moderatorët gjatë këtij sezoni, mbrëmë mësuam së bashku me velinën Oni Shkjau do të jetë një velinë e re.


Ajo quhet Enisa Koleci, e cila u bë e njohur nga spektakli “Miss Shqipëria 2019”, ku u shpall shoqëruese e dytë e miss-it.

Previous ArticleNext Article