Mc Kresha feston ditëlindjen, por kush është vajza në krah?

Reperi I suksesshëm MC Kresha festoi ditëlindjen, dhe sic tha edhe vetë në postimin në Instagram ndihet më I ri se kurrë! “35 hala fresh si 20”, ka shkruar ai në krah të një fotoje të realizuar mjaft bukur.

 

View this post on Instagram

 

35 hala Fresh si 1Zet

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on

Por ndërkohë, pati duket edhe një surprizë nga Mrizi I Zanave, ku ia kanë ururar ditëlindjen me një ëmbëlsirë. Videoja e hedhur në rrjetet sociale tregon këtë moment, ndërsa aty shihet pjesërisht se MC Kresha është në tavolinë me një vajzë, megjithate kamera nuk fokusohet tek ajo. Pak ditë më parë reperi u përfol për një fejesë të mundshme, por ai I hodhi poshtë këto fjalë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article