Shtatzënë me stil: ja veshjet që do t’ju tregojnë ‘stylish’ gjatë pritjes së ëmbël!

 

Gjëja e parë dhe më e rëndësishmja është që ju të jeni rehat me çfarëdo veshje që ju bën të ndiheni e tillë….

Kur Meghan Markle ishte shtatzënë veshjet  e saj janë komentuar gjerë e gjatë gjatë pritjes së ëmbël dhe shumë prej nesh teksa kemi parë daljet e saj publike kemi menduar; wow si duket aq mirë e madje edhe seksi edhe pse është shtatzënë. Eh, sugurisht nuk mund ta harrojmë dyzinën e stilistëve apo këshilluesve që qëndrojnë pas Dukeshës së Sussex, por për fat të mirë internet është plot me këshilla të tilla, e ide veshjesh se si një grua mund të jetë ‘stylish’, moderne, trend, e pse jo edhe seksi gjatë shtatzënisë, aq më tepër kur këta këshilla janë krejt falas, si ky artikull që ju po lexoni tani.

Më poshtë ju sjellim disa ide veshjesh për ju që jeni në pritje të ëmbël…Dhe shijojeni këtë fazë, është ndër më të bukurat eksperienca që përjeton një grua..

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article