Pak muaj pas lindjes së djalit, Elita Rudi del me bikini!!!

Nuk ka vecse pak muaj që është bërë nënë, por Elita Rudi u rikthye shpejt në formë, dhe këtë, nuk ngurroi ta tregonte edhe përmes disa fotove të shkrepura së fundi, gjatë disa ditëve pushimi që kanë kaluar të tre bashkë.“Më shumë verë ju lutem!!!”, ka shkruar moderatorja në krah të fotos që e tregon sensuale e të ulur në buzë të pishinës me flokët e lagur.

Elita në fakt, u shfaq në formë që tre javë pas lindjes së djalit në fund të shkurtit, duke rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë dhe të ndjekësve, që e komplimentuan për këtë fakt.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article