10 trendet e vjeshtë-dimër 2019 që mund t’i mësoni që tani

Sezoni i vjeshtë/dimër 2019 ofroi një mori të tërë të tendencave të reja që duhet t’i keni nën vëzhgim. Nga pendët fantastike deri tek kapelja në formë kove, këto janë trendet kryesore që do të pushtojnë garderobën e sezonit të ri.

1- Pendë fantastike

2- Kapele luksoze në formë kove

3- Mëngë të fryra

4- Çanta shumë të mëdha

5- E verdha ‘e vezës’

6- Veshje deri te kyçi i këmbës

7- Pelerina komode

8- Pulovra të çregullta

9- Taka me ngjyra të ndezura

10- Bezhë, bezhë dhe sa më shumë bezhë

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article