“Nuk je 20 vjece të rregullosh fundshpinën“, Xhemi Shehu jep një përgjigje epike!!!

Xhemi Shehu mbetet një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar, e një prej prezantueseve që shfaqet gjithmonë në formë mjaft të mirë fizike. Kjo sepse Xhemi kujdeset shumë për linjat e saj, dhe ndonëse e ka lënë të kuptohet se mbetet një adhuruese e ushqimit, përmes postimeve të ndryshme ajo ka treguar gjithashtu se në të njëjtën kohë nuk lë pas dore stërvitjen dhe palestrën.

Për këtë ka marrë mjaft komplimente, por ashtu sic ndodh rëndom, nuk mungojnë as kritikat. ““Ooooo Xhemi nuk je 20 vjeç të rregullosh b*thët, mosha bën te vetën s’bëhet gjë me zor, qetësohu se je mirë për moshën që ke”, ka qenë njëri nga komentet shoqëruese të fotos së fundit të saj në Instagram.

Por edhe Xhemi ia ka kthyer përgjigjen. “Problemi jot që mendon se në palestër shkohet për te rregulluar b*thën prandaj po të përgatis që këtë pozë mund të shohësh edhe kur të shkoj 60!”, iu kthye ajo.

Previous ArticleNext Article