Sa është rritur! Vajza e deputetit shqiptar qenka bërë një zonjushë e bukur

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri ka preferuar ta kalojë të dielën me familjen e tij. Njëherazi politikan e deputet në Kosovë, Labi siç e njohin miqtë ka publikuar një foto selfie me të bijën, e cila ka rrëmbyer menjëherë komplimente e pëlqime nga ndjekësit e artistit.

“Vajza ime Zana…”, shkruan ndër të tjera Tahiri në foto dhe ajo që mund të thuhet ështe se vajza e vetme e familjes qenka rritur e qenka bërë një zonjushë e bukur.

Zana tashmë 11-vjeçare ka edhe një vëlla binjak të quajtur Edi si dhe një vëlla më të madh në moshën e adoleshencës të quajtur Elton.

Labi dhe bashkëshortja e tij Hana formojnë një çifti vërtet shumë simpatik.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article