Pamja që na ëmbëlsoi mbrëmjen, Alban Skënderaj: “ E pacmueshme“!!

Alban Skënderja ka ndarë me ndjekësit njërën prej fotove më të bukura që ka realizuar me Amelin. Me vajzën në krah, duke qeshur të dy plot shpirt, këngëtari duket kaq i lumtur. Dhe sesi është një pasdite e tillë për të, këtë e ka shpjeguar me mesazhin në krah të fotos: “ E pacmueshme“, ka shkruar ai, duke treguar kështu se të tilla janë momentet pranë njerëzve më të dashur.

Albani dhe Mirjami janë aktualisht në pritje të fëmijës së dytë. Kengetari është mjaft i angazhuar më përgatitjet e koncertit të tij të radhës, ‘Nën yjet e Tiranës’, por kohën për Amelin e gjen sërish!!

Previous ArticleNext Article