PAPARAZZI: Pas ndarjes nga Nora, Robert Berisha me një brune me pushime në Turqi

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës pas 14 vitesh bashkë duke pasur një ndarje miqësore.

Por duket se divorci tashmë i përket të shkuarës dhe mendohet se Roberti ka nisur një romancë të re.

Ai ka udhëtuar për disa ditë pushimi në bregdetin turk dhe nga disa foto të siguruara nga “Prive” nuk është vetëm.

Siç shihet edhe nga fotot, Robertin e shoqëron një vajzë brune, me të cilën është fotografuar në barin e resortit ku po qëndron. Sipas burimeve që kanë shkrepur edhe fotot, mendohet se brunia është e dashura e re e Robertit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article