Zbulohet kush është e dashura ( nga Burreli) e Robert Berishës !

Vetëm përpara dy javësh, Robert Berisha dha lajmin që do të kthehej në kryefjalë të mediave rozë: martesa e tij me këngëtaren Nora Istrefi, kishte marrë fund. Qe një njoftim shokues për fansat e ciftit që kanë bashkë një vajzë, Renee. U tha gjithashtu mes shumë hamendësimesh, se shkaku I kësaj ndarjeje të papritur ishte shkelja e kurorës bashkëshortore nga Roberti. Tani, kanë dalë në dritë disa foto që e tregojnë atë të fotografuar me vajzën që përflitet si e dashura e re.

Gazeta Blic thotë se ajo quhet Jessica Kadiu dhe ka vite që jeton në New York, por me origjinë është nga Shqipëria, saktësisht qyteti i Burrelit.

“Adam&Eve” quhet hoteli ku çifti po qëndrojnë, ndërsa edhe vetë Jessica ka publikuar një fotografi në Instagram po nga ky vend.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article