10  gjëra që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj, për të mos thënë më : “ Nuk kam cfarë vesh“!!

“Cfarë të vesh“?? është pyetja më e keqe që mund t`Ii bësh vetes kur sheh dollapin e rrobave, dhe që na mundon të gjithëve. Per ata që nuk dijnë asnjëherë të japing përgjigjen e duhur, ja një zgjidhje, një liste rrobash perfekte për cdo rast.

Fustani I zi I puthitur pas trupit

Një xhaketë elegante

Një pulovër e thjeshtë por e bukur, qoftë me jakë “V“, qoftë rrumbullake

Një palë xhinse që të rrinë mirë

Një këmishë e bardhë

Një pallto e gjatë shik

Një palë këpucë “décolleté“

Një palë atlete të bardha

Një cantë e vogël dore fine

Një “ shopping bag“, cantë që hyn në punë në të gjitha rastet.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article