Pas rrëzimit në mes të dasmës, reagon për herë të parë Florian Agalliu

Florian Agalliu u bë pjesë e një incidenti të pakëndshëm në dasmën e mikeshës së tij Jonida Vokshi. Prezantuesi i “Në shtëpinë tonë” në momentin që i është bashkuar Jonidës  në pistën e kërcimit ka dashur të bëj një rrotullim në ajër por është rrëzuar keqas në pistën e xhamit, improvizuar për ceremoninë.

Lajmi i incidentit ka bërë xhiron e portaleve dhe për kët ka reaguar edhe vetë aktori. Duke shpërndarë lajmin në Instasory, AAgalliu ka tregua rgjendjen e tiij shëndetësore pas incidentit duke shkruar: “Jam mirë, vetëm tendinën kam këputur”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article