Jennifer Lopez rikthen fustanin legjendar, cmendet publiku, ngrihen të gjithë në këmbë!

Jennifer Lopez I “cmendi“ të gjithë me lëvizjen e saj të fundit: këngëtarja dhe aktorja e famshme veshi në pasarelë fustanin legjendar të Versace-s, me të cilin eklipsoi 20 vjet më parë cmimet Grammy.

Pikërisht ky fustan I saj “hodhi “ në erë internetin përpara dy dekadash. Aq shumë kërkime pati asokohe për të në Google-in asokohe në hapat e vet të parë, saqë themeluesit e motorit të kërkimit e kuptuan shpejt se nuk I bënin dot ballë kombinimit “J.LO“ dhe “Versace“. Kështu që, për të rregulluar “problemin“ krijuan “ Google Images“.

Tani, në show-n e gjigandit të modës mbajtur në Piazza Sei Febrraio, Jennifer u rikthye me të njëjtin fustan, dhe me të njëjtat forma të mrekullueshme fizike, duke bërë njerëzit të ngrihen në këmbë për ta përshëndetur!!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article