Chris Brown nuk i ndahet Rihanna-s; I lë komentin provokues në foton e fundit

Chris Brown dhe Rihanna patën një histori dashurie që nisi në 2008-ën por që përfundoi keq 1 vit më pas kur artisti dhunoi brutalisht këngëtaren e njohur.

E ndonëse kanë kaluar shumë kohë që nga ndarja e tyre, Chris Brown shfaqet sërish në jetën e yllit të muzikës duke bërë herë pas herë komente.

Në foton që Rihanna ka postuar së fundmi shfaqet me të brendshme për të promovuar koleksionin e saj të ri Savage x Fenty.

 

View this post on Instagram

 

be the first to have this and more pieces from the @savagexfenty show now on SAVAGEX.com

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Pasi pa foton, Chris nuk mund të qëndronte indiferent dhe la një seri komentesh në foton e saj në Instagram.

Unë dua të jem ajo llamba,” shkroi Chis, duke referuar llambës përkrah Rihannës në foto, duke marrë kritika dhe sharje të shumta nga fansat e Rihannës.

Pavarësisht komenteve nga duhet thënë se Rihanna është në lidhje të lumtur por të fshehtë me biznesmenin Hassan Jameel që nga viti 2017.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article