Giambattista Valli x H&M: Shihni këtu të gjithë koleksionin e shumëpritur

Kur në muajin Maj u anonçua lajmi se stilisti Giambattista Valli ishte stilisti i radhës që do të bashkëpunonte me H&M, ishte menjëherë e qartë se krijimet do të ishin shumë ndryshe.

Koleksioni i Giambattista Valli x H&M do të jetë i disponueshëm dhe në treg në të gjitha dyqanet H&M nga 7 Nëntori dhe pritet që pjesë të këtij koleksioni të kenë super sukses.

Hidhini një sy gjithë koleksionit të shumëpritur përpara se ai të dalë në treg:

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article