Së shpejti në altar; çifti i njohur ka nisur përgatitjet e dasmës!

 

Me gjithë ulje e ngritjet që patën me romancën e tyre, duket se këngëtarja Katy Perry dhe aktori Orlando Bloom do të ëojnë në një tjetër nivel marrëdhënien e tyre.

“Us Weekly” shkruan se çifti i famshëm janë shumë pranë altarit dhe kanë nisur përgatitjet e dasmës.

Dyshja ka preferuar të mos japë shumë detaje rreth ditës së madhe dhe e vetmja gjë që dihet me siguri është se ata do të martohen, ndonëse ende nuk ka një datë specifike apo se ku do të mbahet dasma.

Më herët është thënë se Katy do të dëshironte një dasmë të madhe me tematikë nga “Disney”, kurse Orlando do diçka më të thjeshtë dhe intime

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article