Arbana ftoi në shtëpi miqtë e saj artistë, kush ishin për darkë me të sonte?

Arbana Osmani ka qenë mjaft e zënë sonte, por ky ishte një ato momentet kur lodhja nuk vihet re krahasuar me kënaqësinë që merr. Moderatorja kishte ftuar në shtëpi disa miq të saj artistë, dhe për t`I pritur sic duhet padyshim është angazhuar mjaft, sidomos me gatimet që I ka aq për zemër. Por ndihma nuk i ka munguar. Përmes nje video te postuar online,Arbana na tregoi se bëhej fjalë për Alban Skënderaj, Miriam Canin, Dj Oltin dhe partneren e tij, Lori Balaj.

Një kohë e kaluar bukur, sic duket qartë dhe nga fotot, ku vajzat shihen të qeshura, ndëra meshkujt gatuajnë. Miriami e ulur përkëdhel barkun e rrumbullakosur, dhe Lori që bën xhiro me një gotë vere në dorë. Kjo pjesa e fundit sikur na pëlqeu shumë ne vajzave, apo jo?

Previous ArticleNext Article