Kate Middleton veshi fustan mbi pantallona , dhe na habiti!

Kate Middleton shkëlqen kur vjen fjala tek stili, ndaj dhe u cuditëm pak kur e pamë dukeshën të kishte veshur fustan mbi pantallona. Por duke qenë se këtë veshje e kishte zgjedhur për vizitën në Pakistan, u kuptua se bashkëshortja e princit William po I bënte kështu një lloj homazhi edhe kulturës vendase, ku kjo lloj veshjeje është e zakontë.

Kate për cdo rast dukej mjaft këndshëm,  me fustanin e derdhur e të gjatë në ngjyrë bojëqielli, nën të cilin mbante pantallona bojëqielli, në të njëjtën ngjyrë me pjesën e poshtme të fustanit, e cila vinte pak më e errët.

Kombinime të ngjashme, të frymëzuara nga veshjet indiane e ato pakistaneze, mbante edhe princesha Diana .

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article