Anxhelina pozoi pa recipeta, si reagoi e ëma, Albërie Hadërgjonaj!

Anxhelina Hadërgjonajt nuk I mungon vëmendja në mediat sociale, por së fundi, e ka tërhequr edhe më shumë atë përmes një fotoje te nxehtë, ku këngëtarja shihet duke pozuar me një xhaketë të zezë, dhe pa recipeta poshtë. Komentet, padyshim kanë vërshuar. Por më shumë në mesin e tyre, ra në sy ai të ëmës, Albërie Hadërgjonaj.

Ata që mendojnë se do të kishte ndonjë qortim, epo, le ta mendojnë edhe një herë! Albëria, si një mama modern, kometoi përmes disa emoji-ve në formë flake, si për të treguar se e bija e dogji Instagramin!  Albëria është një prej yjeve të showbizinit që kujdeset më shumë për imazhin e saj, e duket këtë ia ka ushqyer edhe vajzave, që janë gjithashtu në formë shumë të mirë fizike! 

 

View this post on Instagram

 

E bekuar ?? @agnesahadergjonaj @anxhelina

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article