Tragjike: modelja shqiptare humb jetën në aksident së bashku me të dashurin!

Një aksidenr tragjik I ka marrë jetën modeles shqiptare Stella Vasilika Kërxhalli, duke prerë në mes jetën e saj, por edhe historinë e bukur të dashurisë me fotografin e modës, Christian Milo.

Ky I fundit dhe 31 vjecarja kishin 7 vjet bashkë e ishin njohur gjatë punës në një set fotografik.

Njerëzit që I njihnin I përshkuajnë si tjetet të dashuruar me njëri tjetrin, e madje duket se po bënin dhe plane për martesë. Tani vonë, ata kishin blerë dhe një shtëpi të re. Cifti po udhëtonte me motorr kur u përplas me një makinë Mercedes të drejtuar nga A.M, një 34 vjeçar me origjinë rumune.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article