E paskemi pasur gjithë kohën para syve; e dashura e Olsi Bylykut qenka “kopje“ e këngëtares shqiptare!

Që kur Olsi Bylyku vendosi ta bënte publike lidhjen e tij të dashurisë, jo vetëm aktori I humorit por edhe e dashura e vet, Egli Tako janë vënë në qendër të vëmendjes së shtuar të mediave rozë.

Eglin e kishim parë prej kohësh tashmë në fotot e tij, por u desh që brunia simpatike të postonte një foto me Xhensila Myrtezaj që ne të vërenim ngjashmërinë vërtet të madhe mes dy vajzave!

Në fakt, mund t`I shkëmbesh fare mirë për motra ( dhe nuk të vë dot faj njeri)!! Egli dhe Xhensila qenkan shoqe, e ky postim nuk është I rastësishëm, por padyshim ishte më ngacmuesi!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article